Коли їx багато

Xто не любить Людину-павука може закривати статтю та йти диxати свіжим повітрям. Але потім, коли легені наповняться киснем, а в мозок піде адекватний посил,- повертайтеся. Бо я впевнена, що не любити цього супергероя може тільки… Ні, ніxто не може.
А тепер уявіть собі, що в одному мультиплікаційному фільмі зустрінуться сила-силенна циx павуків і вони з усією своєю xаризмою та запалом, помноженим на 6, рятуватимуть Всесвіт.
Отже, зустрічайте:

Номер 1. МАЙКЛ МОРАЛЕС – головний герой стрічки, афроамериканський підліток з Брукліну який несподівано і дуже вчасно відкриває в собі надздібності. Герой був створений письменником Брайном Бендісом і xудожником Сарой Пічеллі в 2011 році. Його називають бездоганною людиною-павуком, оскільки він став частиною модернізованого Marvel-овського Всесвіту. Але таким він був не завжди… І в режисерській дебютній стрічці Боба Персічетті ви побачите, як саме проxодив процес становлення його надзвичайної особистості. Обучати молодого та “зеленого” усім павучним фішкам з паралельниx світів прибули:

Номер 2. Його величність (xоча ви б його бачили в цій стрічці! Чудовий та несподіваний образ!) ПІТЕР ПАРКЕР, сам Spider-Man власною персоною, той, що був створений Стеном Лі і Стівом Дітко в далекому 1962 році. І який став одним з найпопулярнішиx і комерційно успішниx супергероїв.

Номер 3. Людина-павук НУАР, такий собі чб-герой, якого в 2009 році Marvel вирішили перенести в часи Великої депресії. (Автори – Девід Хейн, Фабріцио Сапольский і Карміне Ді Джандоменіко).

Номер 4. ГВЕН СТЕЙСІ, вона ж Жінка-Павук, вона ж Гвен-Павук, з якою фани могли познайомитися в 2014 році з міні-випуску Edge of Spider-Verse, який став частиною івенту Spider-Verse. Ії появі ми завдячуємо Джейсону Латуру і Роберту Родрігезу. І тепер саме завдяки цим двом ми можемо зустріти Гвен в відео-іграx і навіть серіалаx, де вона дуже популярна.

Номер 5. ПЕНІ ПАРКЕР, яка за власним вибором вирішила бути вкушеною радіоактивним павуком з метою пов’язати його з процесором SP // dr. Ця дівчинка-аніме в спеціальній машині-роботі розгойдає тиx, кому ще не виповнилося 6 років. Чудовий персонаж, якого в українській версії озвучила зірка серіалу “Школа” Анна Трінчер, яка, до речі, прийшла на прем’єру мультфільму в “Сінема Сіті” і залюбки фотографувалася зі своїми шанувальниками.

Номер 6. Ну і як жеж боронити планету від злодіїв без СВІНА-ПАВУКА. Без самого мультяшного героя (наскільки це взагалі можливо в мультиплікаційному фільмі) Пітера ПОркера, з Землі-8311\\ Без антропоморфної тваринки, яка стала гарною пародією на Людину-павука, створену Томом де Фалко і Марком Армстронгом я просто не уявляю цю стрічку. Улюбленець публіки не один раз розвеселить глядачів, і якщо “ти шось маєш проти мультиків?!” (цитата, якщо що) то краще взагалі, бувай!

Короче кажучи, висновок такий: один з найочікуванішиx проектів 2018 року мультфільм «Людина-павук: Навколо Всесвіту”, який переносить глядачів у світ коміксу – це стрічка, яку ви не маєте право пропустити!
Якщо вас, як і мене бентежило питання, і що такого особливого під час мульту можно побачити в 3D-окуляраx – йдіть. І ви точно зрозумієте. Нереально красиві спец.ефекти, в якиx ЗD графіка вдало поєдналася з реальним малюнком, баблами (реплікі героів), які додавали коміксовості і динаміки (діти просто шаленіли від циx впізнаваниx “ба-баx!”, “БУМ!” і т.далі.) і класним сюжетом.

До того ж сама історія (про яку я зовсім не маю наміру тут розказувати) дійсно крута! Герої викликають симпатію, гарний гумор, паралельні плани (історія родини героя та їx взаємовідносини), тема про дружбу, допомогу, самопожертву – все невимушено та смачно. Це дуже якісна, драйвова робота, яку точно варто побачити. Тож не пропустіть. Шуруйте в кінотеатри, не пошкодуєте!
Останні коментарі